Podrobienie dobrych magnetyzerów jest trudniejsze, niż...

Podrobienie dobrych magnetyzerów jest trudniejsze, niż damskich torebek prestiżowych firm !

 

Spośród około 30 różnych magnetyzerów, oferowanych na polskim rynku, tylko 3 magnetyzery uzyskały pozytywne oceny ośrodków badawczych oraz Instytutów Silników Spalinowych kilku Politechnik, które wykazały bardzo korzystny wpływ tych urządzeń na obniżenie zużycia paliwa, wzrost mocy i dynamiki aut oraz redukcję zadymienia.

Inne magnetyzery, szczególnie neodymowe, nie uzyskały nawet akceptacji do dalszych badań laboratoryjnych, gdyż po około 150 godzinach pracy, spowodowały wzrost zużycia paliwa i pogorszenie dynamiki aut.

Producenci tych pseudomagnetyzerów, podpierają zastępczo swoje wyroby, opiniami anonimowych „Kowalskich”, bez podania prawdziwych nazwisk i innych danych umożliwiających sprawdzenie wiarygodności.

Celem jest zasugerowanie Klientowi, że ich tanie magnetyzery neodymowe lub inne za 60 czy 80 złotych, działają tak samo skutecznie, jak renomowane magnetyzery, droższe dwu, lub trzykrotnie.

Traktują magnetyzery jak damskie torebki, łatwe do podrobienia, i zakładają, że niska cena będzie zachęcać do zakupu, więc wykorzystują Allegro i giełdy samochodowe, aby pozyskać Klientów.

W USA i w Japonii istnieje tylko kilku producentów dobrych magnetyzerów, które posiadają patenty oraz pozytywne wyniki badań specjalistycznych ośrodków.

Specjaliści tych firm wiedzą, że dobry magnetyzer, który działa skutecznie przez kilkanaście lat, a nie przez 150 godzin jak polskie podróbki – posiada więcej tajników technologicznych, niż niejedno urządzenie elektroniczne.

Liczne, negatywne opinie Internautów o tandetnych magnetyzerach, tworzą złą famę o wszystkich aktywatorach magnetycznych i łatwiej zapadają w pamięć, niż opinie pozytywne.

Dystrybutorzy markowych, sprawdzonych magnetyzerów, działają na rynku 20 lat i mają tysiące zadowolonych użytkowników, których opinie potwierdzają szefowie i diagności autoryzowanych serwisów, światowych producentów samochodów.

Dlatego nie oferują swoich urządzeń na Allegro lub na giełdach samochodowych, gdyż użytkownicy ich magnetyzerów, promują te urządzenia wśród swoich znajomych z pełnym przekonaniem o ich dużej przydatności w każdym samochodzie, bez względu na stopień nowoczesności silnika.

Wielu z nich stosuje te magnetyzery, już w 3 lub nawet w 4 aucie.

Naukowcy i specjaliści praktycy, którzy badali różne magnetyzery, przez wiele miesięcy, a nawet lat (przykład Politechnika Szczecińska) w warunkach laboratoryjnych i eksploatacyjnych – prezentowali wyniki swoich badań podczas krajowych i międzynarodowych konferencji motoryzacyjnych.

Stwierdzono, że jeden z magnetyzerów dostępnych na polskim rynku, opracowany przez specjalistów japońskich, szwedzkich i polskich – zapewnił kilkunasto procentową oszczędność paliwa, wzrost mocy i dynamiki badanych aut o 10 % oraz bardzo dużą redukcję zadymienia.

Okazało się, że podrobienie dobrych, skutecznych magnetyzerów jest znacznie trudniejsze, niż podrobienie damskich torebek prestiżowych firm światowych.

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.