Dlaczego uwierzyłem w działanie multimagów ?

Przekonałem się, że nie można wrzucać do jednego worka wszystkich magnetyzerów. Spektakularny 

konkurs i postawienie na szali 100 tysięcy złotych, to solidny argument, który stworzył niezręczną sytuację dla oponentów magnetyzerów oraz przekonał wielu specjalistów, że są magnetyzery i są MULTIMAGI.

Badania multimagów wykonane przez Gazetę Wyborczą wspólnie z ASO TOYOTA – FIETZ oraz Stacją Diagnostyczną PZMOT, w samochodzie TOYOTA YARIS o poj. 1000 cm3 – podsumowano stwierdzeniem, że po 60 godzinach jazdy emisja HC na wolnych obrotach wynosiła tylko 2ppm, a CO – 0,00 procent- osiągając idealne spalanie, nieosiągalne nawet w nowych samochodach(...) Zużycie paliwa zmniejszyło się o ok. 15% (Gazeta Wyborcza, Auto Info nr.45/216)

Szef Biura Ekspertyz Sądowych i Rzeczoznawstwa Samochodowego w Tychach, dr inż. Janusz Niedziela, napisał na łamach tygodnika MOTOR ( nr. 6/2003 ): „ Będąc rzeczoznawcą samochodowym, biegłym sądowym oraz pracownikiem Politechniki Śląskiej, poczułem się zachęcony do zweryfikowania twierdzenia konstruktorów multimagów. Multimagi zostały zamontowane w dwóch samochodach osobowych : Land Rover Discovery 2,5 tdi oraz w Audi A6, 2,5 tdi z chiptuningiem MTM. W obu autach stwierdziliśmy znaczącą oszczędność paliwa uzyskaną dzięki multimagom : Land Rover wykazał zużycie paliwa mniejsze o 16 %, a Audi o 12,0 %”

Bogdan Godlewski, mistrz Polski jazd oszczędnościowych, właściciel Zakładu Diagnostyki Silnikowej w Toruniu – napisał: „Do badania magnetyzerów podchodziłem aż cztery razy. Z magnetyzerów trzech różnych firm nie byłem zadowolony. Dopiero czwarte urządzenie MULTIMAG, przekonało mnie na podstawie badań, że warto stosować je w samochodzie. W moim OPLU Astra II z silnikiem Z 12XE, 16V,75 KM z systemem wtrysku benzyny Bosch Motronic M1.5.5, uzyskałem duże oszczędności paliwa. W jeździe miejskiej spadek zużycia wyniósł 12,38 %, a przy prędkościach 90, 100 i 120 km/godz. aż 19,38 %. Multimagi polecam swoim klientom.”

Szef Serwisu OPLA w Poznaniu, widząc multimagi w moim aucie OPEL Astra III, powiedział mi: Też wybrałem te urządzenia do swojego samochodu. Podobnie zrobili to koledzy diagności. Jesteśmy przekonani na podstawie badań własnych i opinii klientów, że działają bardzo skutecznie w każdym aucie, dlatego reklamujemy je w naszym salonie, a klientom demonstrujemy działanie multimagów w ciągu kilkunastu minut na podstawie analizy spalin. Później podczas kolejnych przeglądów, chwalą się dużymi oszczędnościami paliwa i większą dynamiką auta. Oglądając bardzo czyste świece zapłonowe, nawet po większych przebiegach, mamy potwierdzenie dużej poprawy procesu spalania w komorze silnika. 
W pełni potwierdzam tę opinię. W mojej Astrze, którą przejeżdżam miesięcznie ok. 4 000 km odnotowuję od kilku lat podobne zjawisko. Oszczędność paliwa idzie w parze z większą dynamiką pojazdu.
 (Google, hasło: magnetyzery. Forum samochodowe.pl magnetyzery – czy warto kupić ?)

UWAGA! Aktywatorów MULTIMAG nie należy mylić z magnetyzerami neodymowymi, oferowanymi na Allegro lub na giełdach samochodowych, które działają tylko w granicach błędów pomiarowych.

MULTIMAG zapewnia oszczędność paliwa od 15 % do 20 %, wzrost mocy i dynamiki auta oraz dłuższą żywotność silnika i katalizatora. Oprócz polskich kierowców, przekonali się o tym użytkownicy w Kanadzie , w Australii i w wielu krajach europejskich.

Od 20 lat udzielamy pisemnej gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku braku podawanych efektów !!!

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.