Rośnie siła magnetyzacji i dobrego magnetyzera.

W przypadku paliw i gazów aktualne dyskusje wśród niektórych naukowców i praktyków, przypominają kontrowersje związane z wprowadzaniem magnetyzerów wodnych. Rosnąca ilość dowodów praktycznych na instalacjach gazowych, benzynowych i olejowych zwiększa systematycznie grono zwolenników aktywacji magnetycznej paliw. Rośnie również liczba badań naukowych, które potwierdzają bardzo korzystny wpływ magnetyzacji na proces spalania paliwa.

Ale magnetyzer jest urządzeniem niewygodnym dla wielu biznesów. Jest niezawodny i nie może się zepsuć. Jest uniwersalny - działa w każdym samochodzie. Mało tego - przedłuża żywotność silnika, zwiększa moc, czyści silnik. Paliwo poddane obróbce magnetycznej jest bardziej dotlenione i spala się niemal całkowicie w silniku, a nie poza nim. I to pełne spalanie daje czyste spaliny. Producenci katalizatorów zdają sobie sprawę z ogromnej siły dobrego magnetyzera i są świadomi zagrożenia, jakie niesie on ich produktowi. Na szczęście użytkownicy samochodów i przedsiębiorcy przekonują się do tego wynalazku.

     
     
Multimagi były wielokrotnie eksponowane na stoisku Polskiego Związku Motorowego podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacji w Poznaniu. Zawsze wzbudzaly duże i życzliwe zainteresowanie.

Szczególnie, gdy poznają prawdę o walorach magnetyzacji i niezawodności różnych modeli MAGNETYZERÓW. Warto poświęcić trochę czasu na poznanie tej PRAWDY, bo nie będzie to stracony czas, ale dobrze ZAINWESTOWANY. Magnetyzery ( te sprawdzone ), to naprawdę czysty zysk!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opracowanie tekstu, dobór zdjęć i zamieszczenie ich w materiale” MAGNETYZERY – mity i fakty, Wikipedia a nauka i prawda”, składającym się z 16 części , wykonało Biuro Kooperacji Międzynarodowej TRUST International w Poznaniu. Jakiekolwiek publiczne korzystanie ze zdjęć lub z materiału opisowego, w całości, jak i postaci fragmentów, a w szczególności zwielokrotnienie ich, lub wykorzystywanie w Internecie, wymaga wcześniejszej, PISEMNEJ ZGODY Biura Kooperacji Międzynarodowej TRUST International w Poznaniu. Niniejsze ostrzeżenie dotyczy także całego materiału, znajdującego się pod adresem internetowym multimagów.
Poznań, styczeń 2011 roku.

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.