JAK MULTIMAG ZDOBYŁ ZAUFANIE NAUKOWCÓW, EKSPERTÓW I KIEROWCÓW ?

Aktywator magnetyczny MULTIMAG, opracowany przez naukowców i praktyków z Japonii, Szwecji i z Polski, chroniony patentami w USA i w Europie – jest jedynym w świecie, zbudowanym na specjalnych magnesach o asymetrycznych energiach między biegunami N i S. Dzięki nowej technologii „ know- how” , cząsteczki paliw i płynów wirują po spiralnych kształtach torów o zmiennej amplitudzie, a nie po okręgu jak w przypadku innych magnetyzerów. MULTIMAGI zapewniają skuteczniejsze rozrywanie grup węglowodorowych w benzynie,ON lub LPG. Dlatego cząsteczki paliw są lepiej przygotowane do połączenia z tlenem. Nie można uzyskać takiego efektu poprzez stosowanie jakichkolwiek innych magnetyzerów, znanych w świecie. MULTIMAGI jako jedyne aktywatory magnetyczne, zostały szczególnie wyróżnione przez ekspertów międzynarodowego JURY, podczas Światowych Wystaw Wynalazków i Nowych Technologii. W Brukseli otrzymały złoty medal z wyróżnieniem oraz nagrodę specjalną za oryginalność, w Genewie – medal brązowy oraz nagrodę specjalną Federacji Rosyjskiej, a w Budapeszcie – prestiżową nagrodę GENIUS..

MULTIMAG

Dzięki udziałowi w konkursie „ Kto udowodni, że istnieje auto, w którym MULTIMAG nie działa, otrzyma 100 tysięcy złotych nagrody” – wielu naukowców i ekspertów przekonało się, że multimagi zapewniają duże oszczędności paliwa od 13 do 20 %, wzrost mocy i dynamiki auta o 10 % oraz redukcję zadymienia, nawet o 80 %. Poprawa procesu spalania paliwa w komorze silnika ma bardzo korzystny wpływ na przedłużenie żywotności silnika, katalizatorów, świec i filtrów cząstek stałych. Zaproszenie do udziału w konkursie, ogłoszonym przez dwa prestiżowe pisma motoryzacyjne „ Moje Auto” oraz „ Rynek Motoryzacyjny” o nakładzie ponad 70 tysięcy egzemplarzy – skierowane było m.in. do ośrodków badawczych fabryk aut, uczelni technicznych, autoryzowanych serwisów światowych producentów samochodów, zespołów rzeczoznawców samochodowych i innych specjalistów.

KONKURSU NIKT NIE WYGRAŁ – NIE POZWOLIŁY NA TO EFEKTY UZYSKANE DZIĘKI MULTIMAGOM, KTÓRE PRZEKONAŁY WIELU SPECJALISTÓW, ŻE DZIAŁAJĄ ZDECYDOWNIE LEPIEJ NIŻ INNE MAGNETYZERY !

MULTIMAG

Szefowie autoryzowanych serwisów oraz rzeczoznawcy PZMOT, Automobilklubu Polski i Automobilklubu Wielkopolski, polecali multimagi do stosowania w dowolnych markach i typach aut, zasilanych benzyną , ON lub LPG. Poznańskie serwisy jako pierwsze w Polsce, reklamowały multimagi i montowały je w nowych samochodach objętych gwarancją. Inne serwisy w kraju, również polecały i montowały multimagi na podstawie własnych badań, z pełnym przekonaniem o ich skuteczności w zakresie oszczędności paliwa, wzrostu mocy i dynamiki auta oraz dużej redukcji zadymienia.)

  • Po zakończeniu pierwszych w Europie, 5- letnich badań naukowych, aż 26 profesorów uznało, że tylko MULTIMAGI zapewniły największą oszczędność paliwa, spośród wielu innych, oferowanych na rynku. Naukowcy i eksperci wybrali multimagi do swoich aut. Użytkownicy multimagów w wielu krajach świata, mówią – rewelacyjny wynalazek !
MULTIMAG
MULTIMAG

Od 20 lat udzielamy pisemnej gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli podawane efekty, nie będą spełnione. Spośród kilkudziesięciu tysięcy aut, stosujących multimagi w wielu krajach świata, mieliśmy zaledwie 0,01 procent reklamacji. Dotyczyły głównie starszych, około 15 letnich aut w złym stanie technicznym, najczęściej z uszkodzonymi sondami lambda.

  • Działanie multimagów można sprawdzić w stacji diagnostycznej, w ciągu 15 minut. Należy wykonać dwie analizy spalin: pierwszą przed zamontowniem multimagów i drugą po 15 minutach jazdy z multimagami. Mniejsza emisja CO,HC, CO2, NOx i PM wykazana przez analizator spalin, w stosunku do wartości emisji tych gazów bez magnetyzerów – będzie obiektywnym dowodem pozytywnego działania multimagów. Wszystkie ośrodki badawcze w świecie, pracujące dla fabryk aut, określają zużycie paliwa w samochodach na podstawie wartości emisji CO, HC i CO2. Metodyka tych badań opisana jest w regulaminach nr. 83 i 101 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ. Uznana została za najdokładniejszą metodę obiektywnej oceny zużycia paliwa przez pojazdy z silnikami spalinowymi.
MULTIMAG
MULTIMAG

Prezydent Koncernu PEGUEOT – CITROEN, Jacques Calvet, napisał do profesora Hansa A. Niepera z Departamentu Medycznego w Hannowerze : „ Aktualnie najważniejszym zadaniem producentów samochodów jest optymalizacja spalania paliwa wewnątrz silnika. Można to uzyskać poprzez aktywację magnetyczną„.

  • Liczne badania naukowe i eksploatacyjne, wykonane przez specjalistyczne ośrodki badawcze, uczelnie techniczne, zespoły rzeczoznawców i ekspertów samochodowych, dotyczące efektów uzyskiwanych dzięki multimagom – potwierdzają, że współczesna nauka i technika, nie zna lepszego sposobu na znaczną poprawę procesu spalania paliwa wewnątrz silnika, poza aktywacją magnetyczną paliwa i powietrza. Nawet najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, doskonalenie kanałów przepływu i dawkowania paliwa, wspomagane subtelną elektroniką – nie są w stanie dokonać takich korzystnych zmian w strukturze paliwa, jak to robią multimagi. Układy te przypominają nowoczesne betoniarki, które lepiej i dokładniej mieszają cement z piaskiem, lecz w żaden sposób nie zmieniają struktury tych składników. Tylko aktywatory magnetyczne, takie jak MULTIMAG dokonują istotnych zmian w paliwie na poziomie atomowym i cząsteczkowym, czyli uzdatniają paliwo i powietrze, setki razy lepiej, niż najnowsze rozwiązania mechaniczne i elektroniczne, stosowane w samochodach.
MULTIMAG

DLATEGO OŚRODKI BADAWCZE FABRYK AUT, ZAINTERESOWAŁY SIĘ MAGNETYCZNYM UZDATNIANIEM PALIWA I POWIETRZA !

  • Aż 12 naukowców otrzymało NAGRODY NOBLA za odkrycia istotnego wpływu pola magnetycznego na cząsteczki zawarte w paliwie i powietrzu. Są to : Otto Stern w roku 1943, Isidor Isaac Rabi w roku 1944, Felix Bloch i Edward Purceli w roku 1952, Willis Lamb i Polykarp Kusch w roku 1955, Sin-Itero Tomonga, Isaac Schwinger i Richard Feynmam w roku 1965 oraz Robert B. Laughlin, Horst J. Starmer i Daniel C. Tsui w roku 1998.WARTO POLEGAĆ NA NAUCE I PRAKTYCE, A NIE NA OPINIACH SCEPTYKÓW, ODPORNYCH NA WIEDZĘ !

Krystian Witaszak, B.K.M. TRUST International, Poznań, 2013 r.

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.