Gwarancja


Tylko MULTIMAG jako jedyny w Polsce daje pisemną gwarancę zwrotu pieniędzy gdy oszczędność paliwa nie będzie zawarta pomiędzy 13 a 20 % !


Dlaczego MULTIMAGI nie mają konkurenta w skali światowej w zakresie oszczędności paliw i wzrostu dynamiki auta ?

Aktywatory magnetyczne MULTIMAG są pierwszymi i jedynymi w świecie urządzeniami zbudowanymi na magnesach ceramicznych o asymetrycznej gęstości energii pomiędzy biegunami N i S. Dowodem są patenty w Polsce, w Europie i USA.

Okazało się, że dzięki metodzie asymetrycznej, cząsteczki paliw i płynów wirują po innych kształtach torów, niż w przypadku tradycyjnych magnetyzerów. Są znacznie lepiej przygotowane do łączenia się z tlenem i innymi składnikami mediów. MULTIMAGI zapewniają skuteczniejsze rozrywanie połączonych grup węglowodorowych w benzynie, ON, LPG, mazucie etc.

Nie można uzyskać tego efektu przez stosowanie bardzo silnych zwykłych magnesów łatwo dostępnych na naszym rynku. 
Adoptowanie do tego celu magnesów przeznaczonych do głośników, silników, szafek, itp. i zapewnianie klientów, iż nagle skonstruowali oni równie skuteczny magnetyzer, jest naciąganiem łatwowiernych i nieświadomych złożoności tematu potencjalnych klientów.

Badania realizowane w Instytucie Nowych Źródeł Energii na Uniwersytecie Nagoya w Japonii wykazały, że stopień asymetrii energii ma istotny wpływ na jakość procesów magnetyzacji mediów stałych, ciekłych i gazowych. Jednym ze współautorów naszego wynalazku jest światowej sławy specjalista w tej dziedzinie, profesor NORIO ARAI z Uniwersytetu Nagoya.
Jesteśmy pewni, że MULTIMAG jest wynalazkiem bardzo dopracowanym technicznie i nie sposób uzyskać wyższych efektów za pomocą magnetyzerów innych renomowanych firm światowych. Wiedząc o tym naukowcy, rzeczoznawcy motoryzacyjni i sportowcy -testujący w przeszłości wiele różnych urządzeń przeznaczonych do magnetyzacji paliw, występujących na rynku pod nazwami; jonizatory, magnetyzery, aktywatory lub modyfikatory paliwa. Poza wszelka konkurencją są tzw. tanie magnetyzery, reklamowane w internecie, szczególnie w portalu Allegro lub na giełdach samochodowych. Użytkownicy tych urządzeń, którzy ulegli pokusie niskich cen, przekonali się szybko o ich rzeczywistej ''skuteczności''. Żałują, że kierowali się wyłącznie niską ceną magnetyzerów i zapewnieniom producentów , iż wszystkie magnetyzery działają na tej samej zasadzie i dlatego zapewniają podobne efekty. Teraz twierdzą, że nie warto jednak kupować urządzeń bez badań i opinii specjalistycznych ośrodków, uczelni technicznych, rzeczoznawców i autoryzowanych serwisów.
Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.