O firmie

Zloty medal dla Multimaga w Brukseli

Biuro Kooperacji Międzynarodowej TRUST International - Poznań działa od 1992r.

 

Specjalnością firmy jest wdrażanie wynalazków, innowacji i wyników prac naukowo-badawczych w kraju i za granicą oraz organizowanie międzynarodowych zespołów badawczo-wdrożeniowych

Właścicielem jest mgr inż. Krystian Witaszak, który jest współautorem wynalazku MULTIMAG oraz pełnomocnikiem międzynarodowego zespołu autorskiego MULTIMAGÓW.

Krystian Witaszak jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, kierunek automatyka przemysłowa. Wieloletni główny specjalista ds. aparatury w PP, organizator Zakładów Doświadczalnych Aparatury Badawczej i Dydaktycznej POLISERW I UNISERW, autor scenariuszy i organizator wielu wystaw prezentujących dorobek szkolnictwa wyższego w kraju i za granicą. Pomysłodawca Międzynarodowych Targów KOOPERACJA, które weszły do kalendarza imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Założyciel i długoletni dyrektor Przedsiębiorstwa Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego POSTEOR w Poznaniu. Laureat wielu nagród: Ministra Nauki, Szkolnictwa Wyższego i Techniki oraz przewodniczącego Komitetu Badań Naukowych.Od 35 lat zajmuje się wdrażaniem wynalazków i innowacji.

 

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.