Opinia użytkownika Multimagów, po 18 latach testów w kilku modelach FORDA

Opinia użytkownika Multimagów, po 18 latach testów w kilku modelach FORDA

Szanowni Państwo !

Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z 18 - letniego użytkowania aktywatorów MULTIMAG. Testuję wasze urządzenia już od 2000 roku, a pierwszym samochodem był Ford Focus 1,6 benzyna, skrzynia manualna. Jeździłem focusem przez 3 lata i według mojej obserwacji, zużycie paliwa po przejechaniu blisko 40 tyś. km  zmniejszyło się średnio o około 10 %. Przed magnetyzerem mogłem na zbiorniku maksymalnie przejechać około 850km, po, regularnie przekraczałem nawet 900km. Mój rekord spalania to 5,10l/100km i przejechane 1010km!. Moja średnia z 47 tys. to 5,95l/100km. Jak pokazywałem się w serwisie forda, to na dzień dobry dostawałem pytanie jaki nowy rekord wykręciłem… Wszystkie moje podawane wyniki to średnia spalania zima - lato, dłuższe i krótsze przejazdy przy spokojnej jeździe w większości bez autostrad. Zachęcony zmniejszonym spalaniem zamontowałem kolejny magnetyzer w nowym Fordzie Mondeo I. Przez blisko 4 lata po przejechaniu ponad 50 tys. km odnotowałem zmniejszone zużycie o około 10-14%. Kolejny Ford Mondeo II 2,0 145KM, po przejechaniu ponad 70 tys. km w ciągu 5 lat oszczędności oscylowały w granicach 10 procent. Odnotowałem także kolejne rekordy zużycia i przejechanego dystansu, 1162 km na zbiorniku i 5,57l/100km, biorąc pod uwagę wagę i bryłę Mondeo, to wynik rewelacyjny. Tym razem znacznie więcej dystansu pokonywałem po autostradach i drogach ekspresowych. Chciałbym podzielić się opinią z działania magnetyzera Multimag w Fordzie Kuga 1,6 benzyna 150KM. W tym przypadku notowałem wszystkie tankowania i mam wiarygodną średnią zużycia po przejechaniu 55tyś.km – magnetyzer został zamontowany w serwisie forda.

W przypadku Kugi, gdy zakładano magnetyzer po przebiegu 8000km zużycie średnie wynosiło 7,49 gdy samochód sprzedawałem po 4 latach użytkowania i przejechaniu 64 tys. km średnia końcowa wyniosła 6,65 co oznacza oszczędność 12,63%!I tak dla porządku największa oszczędność Kugi to przejechane na zbiorniku 945km i spalanie 5,78% co przy tej wadze (większa niż Mondeo) to całkiem sympatyczny wynik. Mam nadzieję, że z nowym autem przejadę 1000km na zbiorniku oczywiście z pomocą waszego magnetyzera. Silnik z zamontowanym Multimagiem pracuje ciszej, jest bardziej elastyczny, czasami przy spokojnej jeździe mogłem jechać na 6 biegu do szybkości 60-50 km/h.

Szanowni Państwo, moim zdaniem oferujecie najlepszy magnetyzer dostępny na naszym rynku. Problem polega na tym, że słabo się reklamujecie, o czym się przekonywałem rozmawiając z mechanikami Forda czy innymi kierowcami.

Z poważaniem

Wiesław Gasek, opinia z dnia 23.08. 2018 r.

Tel. 600617450

Email: wgasek@wp.pl

 

Dlaczego Multimagi są słabo reklamowane ?

Kilka lat temu wstrzymaliśmy wszelkie reklamy aktywatorów Multimag – w telewizji, radiu, pismach motoryzacyjnych, w prasie codziennej i na targach motoryzacyjnych – zachowując tylko stronę na Facebooku i stronę www.multimag.pl

Okazało się, że zapotrzebowanie na Multimagi znacznie przekroczyło nasze możliwości realizacyjne, a zwiększenie produkcji związane jest z problemami technicznymi i finansowymi. Multimagi, które stanowią realizację nowej w skali światowej technologii aktywacji magnetycznej ( patenty w USA, Europie, Polsce), wykonywane są indywidualnie metodami stosowanymi w ośrodkach badawczych, a nie metodą przemysłową, jak inne tradycyjne magnetyzery. Dlatego zautomatyzowanie ich produkcji wymaga nakładów finansowych  rzędu kilkunastu milionów złotych.

Dziesiątki tysięcy użytkowników Multimagów, którzy zakupili je w ciągu ponad 20 lat i którzy  wznawiają zamówienia, gdyż nie chcą innych magnetyzerów do nowego auta – stanowią dla nas duże grono priorytetowych Klientów, którym staramy się dostarczyć aktywatory.

Firmy krajowe i zagraniczne zainteresowane zakupem hurtowym Multimagów – przepraszamy za brak możliwości sprostania ich oczekiwaniom.

Krystian Witaszak, B.K.M. TRUST Int. Poznań, wrzesień 2018 r

 

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.