Opinie fabryk aut !

Dlaczego producenci aut, nie stosują magnetyzerów ?

To logiczne, rozsądne pytanie . powtarzane jest od kilku lat przez zmotoryzowanych, wątpiących w skuteczność działania dobrych magnetyzerów. Producenci samochodów, odpowiedzieli nam :

 

"Nie jesteśmy zainteresowani zastosowaniem magnetyzerów MULTIMAG w procesie produkcyjnym samochodów, gdyż urządzenia te nie usprawniają konstrukcji lub technologii silników, lecz uzdatniają tylko paliwo i powietrze dostarczane do komory silnika, w celu lepszego spalania. Jest to więc dodatkowe urządzenie dla użytkownika, który może stosować je w dowolnym aucie, bez względu na rozwiązania technologiczno - konstrukcyjne. Nasz ośrodek badawczy, prowadzi prace rozwojowe w celu obniżenia zużycia paliwa i redukcji emisji związków toksycznych w spalinach, za pomocą innych rozwiązań technicznych."

Producentów skutecznych magnetyzerów jest zaledwie kilku na świecie. Pomijamy tzw. pseudo-magnetyzery, jakich jest wiele w Internecie. Najczęściej działają tylko do 150 godzin eksploatacji w aucie. Potwierdziły to badania naukowe i doświadczenia praktyków. Na postawione pytanie . można odpowiedzieć innym pytaniem . dlaczego producenci aut mieliby działać przeciwko własnym interesom ?

Przecież dobry magnetyzer, poprawiając proces spalania paliwa w komorze silnika . zapewnia nie tylko mniejsze zużycie paliwa, wzrost mocy i momentu obrotowego . lecz także : - znacznie redukuje emisję związków toksycznych w spalinach, - zdecydowanie przedłuża żywotność katalizatora, sondy lambda, oleju silnikowego i samego silnika.


OZNACZA TO MNIEJSZĄ SPRZEDAŻ TYCH CZĘŚCI. 

Producenci samochodów wolą więc stosować katalizatory zamiast magnetyzerów, gdyż wykorzystują drogą platynę, której zużywają aż 65 % światowego wydobycia. To jest duży biznes. Specjaliści z fabryk samochodów . dali nam dowcipną poradę :

" Będziecie mieć szanse wdrożenia magnetyzerów w fabrykach aut, jeśli opracujecie takie magnetyzery, które ochronią interes producentów paliw, katalizatorów i części zamiennych ."

MY JEDNAK UWAŻAMY, ŻE WARTO PROMOWAĆ DOBRE MAGNETYZERY - SKORO SŁUŻĄ WŁAŚCICIELOM AUT.


Magnetyzery MULTIMAG nie mają konkurenta, a fakt ten potwierdzają : 
- wiarygodne, liczne badania naukowe,
- opinie ekspertów i użytkowników z wielu krajów świata,
- patenty w Polsce, Europie i w USA,
- medale i wyróżnienia zdobyte na Światowych Wystawach Wynalazków i Nowych Technologii w Brukseli, Genewie i w Budapeszcie,
- poddanie się wymagającym testom w ramach konkursu . Kto udowodni, że istnieje auto, w którym MULTIMAG nie działa " otrzyma 100 tysięcy złotych nagrody". 
Zgodnie z przewidywaniem, konkursu nikt nie wygrał, a naukowcy i praktycy, przyznali, że Multimagi działają inaczej i znacznie skuteczniej niż inne magnetyzery.
- doświadczenie naukowców i praktyków z Japonii, Szwecji i Polski, jako twórców wynalazku, którzy jako pierwsi w świecie opracowali nową technologię aktywacji magnetycznej paliw - zastosowaną w magnetyzerach MULTIMAG.

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.