Dlaczego naukowcy i praktycy chwalą magnetyzery MULTIMAG?

Pozytywne opinie o magnetyzerach prezentowane w Internecie oparte są na badaniach laboratoryjnych i eksploatacyjnych, wykonanych przez naukowców, specjalistów – rzeczoznawców, diagnostów i szefów serwisów samochodowych. Przy każdej opinii podawane są nazwiska konkretnych osób oraz nazwy ich firm.

Na kilkadziesiąt pozytywnych i wiarygodnych opinii, udokumentowanych przez specjalistów, na temat działania magnetyzerów MULTIMAG – ukazało się dotąd kilkanaście opinii negatywnych. Autorstwa…. NIEZNANYCH AUTORÓW! Opinie negatywne ZAWSZE podpisane są imionami anonimowych „ Kowalskich”.

Zakładając, że autorami tych opinii nie są przedstawiciele lobby paliwowego lub katalitycznego, można przypuszczać, że są to osoby, które:

  • zakupiły podróbki multimagów, które z zewnątrz są prawie identyczne jak oryginały, i które ich zawiodły
  • reprezentują firmę konkurencyjną produkującą tzw. pseudomagnetyzery, licznie występujące na rynku, które nie uzyskały akceptacji żadnego ośrodka badawczego gdyż działają w granicach błędów pomiarowych.

Aby poznać fakty, dowody i opinie poparte dokumentami na temat magnetyzerów, warto kliknąć pozycję „Magnetyzery – mity i fakty. Wikipedia a nauka i prawda” na stronie głównej www.multimag.pl.

Jest to rodzaj kompendium wiedzy na temat magnetyzacji paliw i wody, opartej na prestiżowych publikacjach naukowych, krajowych i międzynarodowych oraz wygłoszonych na poważnych konferencjach motoryzacyjnych, badaniach laboratoryjnych i eksploatacyjnych, wykonanych w minionych 18 latach.

Warto poznać wyniki badania multimagów, wykonane w kilku politechnikach, ośrodkach badawczych, w zespołach rzeczoznawców motoryzacyjnych i sądowych, autoryzowanych serwisach wielu firm samochodowych, czy w Ośrodku Badawczym TÜV w Niemczech. Ważna jest także opinia prezydenta koncernu Peugeot – Citroen na temat zastosowania magnetyzerów w samochodach oraz wyniki kilkuletnich badań naukowych, realizowanych w ramach programów rządowych w Instytucie Lotnictwa w Warszawie i w Politechnice Szczecińskiej. Interesująca jest opinia niemieckiego eksperta medycznego o motywach „ brutalnego zwalczania magnetyzerów” przez niemiecki ADAC oraz pewne pismo niemieckie.

MULTIMAG jest jedynym w świecie magnetyzerem o asymetrycznej energii (patenty w USA i w Europie) i dlatego, jak powiedzieli m.in. specjaliści Centrum Badawczego Daewoo – FSO, pozostawił daleko w tyle inne magnetyzery krajowe i zagraniczne w zakresie oszczędności paliwa , wzrostu mocy i dynamiki auta. Działa skutecznie w każdym samochodzie, bez względu na stopień nowoczesności silnika i układów współpracujących.

Te wszystkie dowody technicznej przydatności naszych magnetyzerów pozwalają oddzielić PRAWDĘ od FAŁSZU. Niestety, negatywne opinie o magnetyzerach MULTIMAG są nieprawdziwe! Dlatego są wyłącznie anonimowe, choć niezadowoleni użytkownicy powinni domagać się od producenta wymiany urządzenia, albo zwrotu pieniędzy. A tego nie czynią! 
Bo składając reklamację musieliby okazać ów magnetyzer marki MULTIMAG. Dlatego nie należy wierzyć anonimowym opiniom!

Krystian Witaszak 
BKM TRUST Poznań, styczeń 2012 r.

Copyright by B.K.M. Trust International Poznan. Wszystkie prawa zastrzeżone.